مهرداد فرمان آرا

مهرداد فرمان آرا متولد ۱۳۴۳ مدرک کارشناسی ارشد خود را در سال ۱۳۷۴ از دانشگاه تربیت مدرس و با عنوان شبیه‌سازی وساخت منبع تغذیه سوئیچینگ توان بالا دریافت نمود و از آن تاریخ تا کنون فعالیت متمرکز در زمینه طراحی، ساخت، تولید، مشاوره و آموزش در حوزه منابع تغذیه سوئیچینگ داشته است.
فعالیت در زمینه ساخت منابع تغذیه ولتاژ بالا جهت لیزرهای پالسی و پیوسته، منابع تغذیه با قابلیت موازی شدن جهت دسترسی به توان‌های بالا، منابع تغذیه سوئیچینگ رزونانسی، شارژرهای صنعتی، درایور LED، مبدلهای DC/DCو…. از جمله فعالیت‌های او در زمینه منابع تغذیه سوئیچینگ می‌باشد.
ارائه چند مقاله در کنفرانس مهندسی برق ایران در موضوع طراحی منابع تغذیه سوئیچینگ از دیگرفعالیت‌های پژوهشی ایشان است.
در طی ۲۰ سال گذشته، ایشان دوره‌های متعدد آموزشی طراحی منابع تغذیه سوئیچینگ در مراکز دولتی و نیز کارخانجاتی همچون مس سرچشمه کرمان، فولاد خوزستان و فولاد هرمزگان برگزار نموده‌اند.
بیش از ۱۵ سال فعالیت در زمینه تولید منابع تغذیه سوئیچینگ و آشنایی با مشکلات و مسائل در این حوزه باعث شده تا دوره‌های آموزشی تدوین و ارائه شده توسط ایشان، علاوه بر غنای تئوریک و محتوایی، بسیار کاربردی وعملیاتی گردند.
دانشجویان شرکت کننده در دوره‌های طراحی منبع تغذیه سوئیچینگ مهندس فرمان آرا، توانایی عملی و تئوری قوی در حوزه طراحی پیدا کرده و قادر خواهند شد پروژه‌های خود را پس از اتمام دوره‌ها، به سهولت و مواجهه با مشکلات ناچیز به اتمام رسانند.

صفحه اصلیفروشگاهتماسارتباط با ما